Žiadne produkty
Ceny s DPH
NR816
Nový produkt
UNO vykurovacie teleso 493x951mm, 415 W, nerez
Vykurovacie teleso UNO s masívnymi líniami, v kombinácii s ostatnými prvkami v štýle retro, dodá Vašej kúpeľni ten správny dobový nádych.
Možnosť vykurovania:
Ústredné vykurovanie
Odporúčané pripojovacie sady: COMPACT, STAR
| Značka | Sapho |
|---|---|
| Séria | UNO |
| Farba | Leštená nerez |
| Materiál | Nerez |
| Možnosť vykurovania | Ústredné vykurovanie |
| Rozmery | 493x951 mm |
| Rozteč pripojenia | 446 mm |
| Šírka | 493 mm |
| Výška | 951 mm |
| Objem | 2.54 l |
| Tvar | Retro |
| Výkon | 175 W |
| Záruka | 24 mesiacov |
| Hmotnosť za mj | 6,770 kg |