Žiadne produkty
Ceny s DPH
GG612BR
Nový produkt
EGEUS vykurovacie teleso 595x1154mm, 669W, bronz (FXB-612BR) - vykurovacie teleso.
Ilustračné foto - usporiadanie a presný počet vodorovných rúrok je závislé na konkrétnom rozmeru vykurovacieho telesa - viď technický výkres
Možnosti pripojenia:
- ústredné vykurovanie
- elektrické vykurovanie
- kombinácia ústredného a elektrického vykurovania
Možnosť inštalácie vykurovacie tyče po oboch stranách.
Ak je vykurovacie teleso vykurované len elektricky, je nutné dokúpiť ½ "záslepku k vykurovaciemu telesu (pozri príslušenstvo).
Univerzálny rúrkový radiátor s ľahkou konštrukciou v oblom prevedení. Model EGEUS so vstavaným pripojením a termostatickým ventilom (možnosť inštalácie vykurovacie tyče po oboch stranách).
Možnosti pripojenia:
Kombinácia ústredného a elektrického vykurovania
Elektrické vykurovanie
Ústredné kúrenie
| Značka | Sapho |
|---|---|
| Séria | EGEUS |
| Farba | Bronz |
| Odporúčaná el. vykurovacia tyč | 600W |
| Materiál | Oceľ |
| Možnosť vykurovania | Elektrické vykurovanie , Ústredné vykurovanie, Kombinované vykurovanie |
| Rozmery | 595x1154 mm |
| Rozteč pripojenia | 50 mm |
| Rozteč pripojenia 50 mm | Symetrické (na stred) |
| Šírka | 595 mm |
| Výška | 1154 mm |
| Objem | 6.4 l |
| Tvar | Tvar H |
| Výbava | Vest. pripojenia na termostat |
| Výkon | 669 W |
| Záruka | 24 mesiacov |
| Hmotnosť za mj | 16,090 kg |