Žiadne produkty
Ceny s DPH
ER430T
Nový produkt
ESKINADO Elektrický sušiak uterákov, hranatý 1160x620mm, 120W, nerez, časovač
Elektrické vykurovacie teleso je určené k nahrievanie a sušenie uterákov, ktoré oceníte predovšetkým v zimnom období.
Je vyrobené z leštenej nerezovej ocele a poskytne Vašej kúpeľni ojedinelý vzhľad. Na spodnej hrane vertikálneho profilu je integrovaný vypínač.
Vnútri vykurovacieho telesa je umiestnený odporový drôt bez použitia kvapalnej plniacej zmesi.
Sušiak na uteráky by mal byť inštalovaný minimálne 600 mm nad zemou.
Náhrada za vyradený produkt ER430
Elektrické vykurovacie teleso ESKINADO je vyrobené z leštenej nerezovej ocele. Dizajn hranatých profilov poskytne Vašej kúpeľni ojedinelý vzhľad. Vykurovacie teleso s koncovkou do elektrickej zásuvky.
Elektrické vykurovanie
| Značka | Sapho |
|---|---|
| Séria | ESKINADO |
| Farba | Leštená nerez |
| Materiál | Nerez |
| Príkon | 120 W |
| Možnosť vykurovania | Elektrické vykurovanie |
| Rozmery | 620x1160x100 mm |
| Šírka | 620 mm |
| Výška | 1160 mm |
| Tvar | Tvar H |
| Výbava | Časovač |
| Výkon | 120 W |
| Záruka | 24 mesiacov |
| Hmotnosť za mj | 5,730 kg |