Žiadne produkty
Ceny s DPH
ER450
Nový produkt
ESKINADO Elektrický sušiak uterákov, hranatý, 600x1500mm, 130W, nerez
Elegantný nerezový sušiak s pripojením do zásuvky.
Elektrické vykurovacie teleso je určené k nahrievanie a sušenie uterákov, ktoré oceníte predovšetkým v zimnom období.
Je vyrobené z leštenej nerezovej ocele a poskytne Vašej kúpeľni ojedinelý vzhľad. Na spodnej hrane vertikálneho profilu je integrovaný vypínač.
Vnútri vykurovacieho telesa je umiestnený odporový drôt bez použitia kvapalnej plniacej zmesi.
Sušiak na uteráky by mal byť inštalovaný minimálne 600 mm nad zemou.
Elektrické vykurovacie teleso ESKINADO je vyrobené z leštenej nerezovej ocele. Dizajn hranatých profilov poskytne Vašej kúpeľni ojedinelý vzhľad. Vykurovacie teleso s koncovkou do elektrickej zásuvky.
Elektrické vykurovanie
| Značka | Sapho |
|---|---|
| Séria | ESKINADO |
| Farba | Leštená nerez |
| Materiál | Nerez |
| Príkon | 130 W |
| Možnosť vykurovania | Elektrické vykurovanie |
| Rozmery | 600x1500 mm |
| Šírka | 600 mm |
| Výška | 1500 mm |
| Tvar | Tvar H |
| Záruka | 24 mesiacov |
| Hmotnosť za mj | 3,563 kg |